Зведенівський дошкільний навчальний заклад

    Зведенівський дошкільний навчальний розпочав свою діяльність 14 січня 2009 року, функціонує у пристосованому  приміщенні.

Територія дошкільного закладу займає площу 0,4 га, огороджена та озеленена. На території ДНЗ розміщена одноповерхова будівля. Технічний та санітарно-гігієнічний стан приміщень відповідає вимогам; майданчик оснащений надвірним ігровим обладнанням.

У ДНЗ наявні 2 групових кімнати, 2 спальні, дівчачий та хлопчачий туалетні кімнати, столова, кухня  харчоблок, кабінет завідувача, спортивна зала, в якій проводяться заняття з фізкультури, спортивні ігри, світа та розваги.

Опалювальна система ДНЗ знаходиться в належному стані, в 2014  році біло придбано піролізний котел на твердому паливі. Дровами ДНЗ забезпечений.

Навчально-виховний процес в дошкільному навчальному закладі забезпечують   п’ять педагогічних працівники: завідувач Барановська Світлана Дмитрівна, вихователі: Свирида Оксана Іванівна, Патула Надія Степанівна, Ілюченко Світлана Вікторівна та Ододюк Юлія Леонідівна, яка на даний час у декретній відпустці.

Серед обслуговуючого персоналу -  2 помічники вихователя Тремба Тетяна Олександрівна та Цуркановська Світлана Василівна, кухар – Мельничук Наталя Михайлівна, робітник по обслуговуванню – Мельничук Дмитро Володимирович.

На даний час в закладі сформовано  дві різновікових групи, в яких нараховується 42 дитини.

У групові кімнаті створено належне предметно-ігрове середовище, обладнано розвивальні центри: спортивний, мовленнєвий, ігровий, природничо-дослідницький, народознавчий, театралізований осередки, СХД, куточок усамітнення.

     ДНЗ забезпечений такими технічними засобами навчання, як: музичний центр, телевізор, DVD- програвач, ноутбук та  ксерокс,   якими  педагогічні працівники користуються у навчально-виховному процесі,  для проведення музичних та фізкультурних занять, розваг, свят, ранкової та гімнастики пробудження, під час театралізованої та образотворчої діяльності.